26 Aralık 2013 Perşembe

LG'nin yeni oyuncusu G2 sahaya çoktan girdi..


Rekabetin ortasında fiyat aralığındaki cihazlardan daha fazlasını vaad eden LG G2 gerçekten çok sevildi. Onda o kadar çok sevilecek etken var ki, almamak için hiçbir neden yok. Benim diğer kullanıcılardan farkım olmalı diyorsanız, hem kasa, hem özellik artısıyla cihaza dokunmanızı ve incelemenizi şiddetle tavsiye ediyorum..Neredeyse tüm cihazlar gerçekten harika ekranla piyasaya sürülüyor, ama LG'nin iç güzelliği resmen ekranına yansımış. Canlılığı o kadar hoş ki, hiç bişe yapmadan sadece menüler arasında gezinmek bile çok zevkli.

Tuş kilidi ve ses kontrol tuşları farklı olarak kasanın arkasına konulmuş. Kısa bir acemilikten sonra alışmak zor olmuyor.

Performans olarak 2 GB Ram ve 4 çekirdekli 2,26 Ghz işlemci emrinize amade. Menüler parmaklarınız arasında adeta akıyor.

13 MP Full Hd kamera 60fps video kaydı yapabiliyor, (videoda saniye başına kare sayısı Galaxy S4'ten iki kat hızlı) Ayrıca 2.1 MP ön kameraya sahip.

1080 x 1920 çözünürlüğe sahip 5,2 inc Gorilla Glass 2 ekranda yapabileceklerinizin sınırı yok gibi.
Büyük ekranın cihazda artı bir seçenek olduğu,tüketiciler tarafından artık kabul edildiğinin göstergesi olsa gerek ki LG cihazında büyük bir ekran kullanmış.

Kasa gerçekten müthiş bir sağlamlık hissi veriyor, ayrıca kullanılan malzemedeki parlaklık ve çizgiler cihazı fazlasıyla zengin gösteriyor. Sİyah ve beyaz olmak üzere iki renge sahip, şahsen beyaz renk tercihim olurdu.

Fiyat ve performans gözönüne alındığında, ihtiyaç duyanlar için biçilmiş kaftan diyebilirim. Bir telefonda en önemli noktanın kullanılabilirlik olduğunu varsayarsak, birçok kişinin şu anki tercihi diyebiliriz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder