4 Ocak 2014 Cumartesi

Lumia 920 incelemesi.."Taş gib telefon"..  Genelde ilk kez inceleyen kişilerin verdiği tepki bu. Gerçektende taş gibi, windows mobile telefon kullanan birisi olarak fiyatına göre oldukça mantıklı bir ürün bence. Farklı fiyatlar farklı markalar, hazır rekabet varken firmaların etiketini çok çok düşürüp reklamla gözümüze soktuğu telefonlara bir göz atmamız gerek, alışveriş öncesinde.


Windowsphone 'lara karşı sürekli ateş eden telefon kullanıcılarına inat Lumia 920 yi inceleyin, almasanız bile inceleyin. Güven veren sağlam kasası, berrak ekranı, hızlı donanımı, kişiselleştirilebilir ekranı ve uygun fiyatı aklınızda "acaba alsam mı" sorularına neden olacak.

4,5 inclik Gorilla Glass ekrana sahip telefonumuz;

32 GB dahili hafızaya,
1 GB Ram'a
Çift çekirdekli 1,5 GHZ işlemciye sahip,

512 MB ram kullanan Lumia 520 kullanan ve hızından gayet memnun biri olarak, 1 GB'lık Lumia 920 'nin performansının süper olacağını düşünüyorum.

8 MP Carls Zeiss lensiyle 3264 x 2448 çözünürlükte fotoğraf, 1080p formatında video kaydı çekebilirsiniz. Büyük ekranda video izlemek, resimleri karıştırmak çok zevkli.

Kimilerine göre kart desteği bulunmaması eksi bir yönken, 32 GB'lık dahili hafızayı es geçmemek gerek, ideal bir hafıza sonuçta,

Market sürekli gelişmekte, hergün yeni programlar ekleniyor, umuyorum ki kısa bir süre sonra şu anki durumundan çok daha iyi bir hale gelecek. Sonuçta mobil yazılım sektörü kazançlı bir iş ve yazılımcılar İos ve Androidden sonra Windows'a göz diktiler.

Sonuç olarak ücretsiz navigasyonu, nokia mix radyosu,koca ekranı,sağlam kasasıyla 1000 tl civarındaki fiyatının hakkını vermiyor değil. Modeller arasında kıyas yaparken cihazların hızlarına göre kıyas yapmayı unutmayın. Menüsü donan bir telefon akıllı bir telefon değildir, her ne kadar iyi donanımlara sahip gözüksede.

merak edenler için işte tüm özellikleri, burada 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder