13 Şubat 2014 Perşembe

Samsung Galaxy S4 Mini İncelemesi..

Galaxy S4 büyük hem bana pahalı geliyor, zaten taksitlerde kalktı diyorsanız S4 mini tam size göre.
Amaç sosyal medyadan geri kalmamak, oyun oynamak,internete girmek,resim çekmek, güzel ve şık bir telefona sahip olmaksa modeliniz hazır ve ona sahip olmanızı bekliyor.Süper Amoled teknolojisi kullanan 4.3 inc ekran ile oyun,sosyal medya, film ve videolar hepsi bir arada. 1,5 Gb'lık Ram' imiz extreme kullanımların dışınca bize yeterli.

Çift çekirdek 1,7 GHZ işlemcisi bu cihaz için yeterli diye düşünüyorum, sonuçta fiyat olarak orta sınıf bir cihaz.

8 GB'lık dahili hafızamızın 5 GB'lık kısmını kullanabiliyoruz, ekstra hafıza kartı takarak depolamamızı yeterli hale getirebiliriz.

8 MP arka kamera Full Hd video imkanı sağlıyor, resimler gayet canlı ve hoş. Bence minik bir denklanşör daha kullanışlı bir hale getirebilirdi kamerayı.

Ön kamera 1.9 Mp ,görüntülü görüşme meraklıları için yeterli gibi.

yukarıda bahsettiğim gibi sosyal medya ( Whatsapp,facebook,Foursquare vb) uygulamalarını rahatlıkla kullanabiliyoruz, ayrıca android market emrimize amade.


Akıllı telefon kullanmaktan geri kalmak istemeyen, ama cebinden pek para çıkmasını istemeyen tüketiciler için ideal bir cihaz, daha iyi sisteme sahip cihazlarla kıyaslayıp kendinizi üzmeyin çünkü aradaki fiyat farklarını incelediğinizde ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Detaylı özellikleri;  burada

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder